Eroğlu, “Sorunları dinliyor ve proje üretiyoruz”

Fethiye Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Salih Eroğlu, sürekli iletişimde olduğu Fethiye halkının sorunlarını dinliyor ve proje üretiyor. Kısa bir süre sonra Amerika Birleşik Devletleri’nden, Fethiye’ye dönüş yapacağını belirten Eroğlu; “Bazı şeyleri değiştirmek için Fethiye Belediye Başkanlığına…

Fethiye’yi marka şehir haline getirecek 45 proje

Fethiye Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Salih Eroğlu, 7 sektörde Fethiye’yi marka şehir haline getirecek olan 45 projesini açıkladı. Adaylığı her çevreden büyük destek gören Eroğlu, sosyal medya hesabından düzenlediği canlı yayınlarda Fethiye’den binlerce vatandaş ile sohbet edip; sorunları dinliyor.

Başkan Adayı Eroğlu’nun projeleri takdir topluyor.

Fethiye Belediye Başkan Adayı Salih Eroğlu, bir yandan sosyal medya hesabından Fethiye halkının sorunlarını dinlerken; diğer taraftan da projelerini paylaşmaya devam ediyor. Başkan Adayı Eroğlu; Fethiye’nin marka, butik, çevreci, akıllı ve konsept bir şehir olacağını vurguladı.

Eroğlu, 2024 Fethiye Belediye Başkan Adayı

Fethiye’yi ve ülkemizi Amerika’da temsil eden Fethiye doğumlu Salih Eroğlu, 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Fethiye Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

ABD’de ülkemizin ve Fethiye’nin gururu oldu.

20 yıldır Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan, Fethiyeli Yüksek Mimar Salih Eroğlu ülkemizin ve Fethiye’nin gururu oldu. Çalışmaları ile adından söz ettiren 43 yaşındaki Salih Eroğlu…

BEN DEĞİL! BİZ FETHİYE’MİZİ HEP BERABER YÖNETECEĞİZ.

Furkan Korkmaz, NBA’deki Türk gururumuz. O bir Dünya Yıldızı…

Salih EROĞLU 'dan Size bir haber var.

Fethiye Belediye Başkan adaylığımız sürecinde sizlerin değerli tavsiyeleriniz, projeler ve hakkımızda bahsetmek istediğiniz konular varsa yazabilirsiniz.